Polska / polski
Zaloguj się / Rejestracja
Zaloguj się / Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie
Agroline
»
Części zamienne
»
Części zamienne Case IH
AP
Case
Claas
Dronningborg
Fendt
Ford
John Deere
Massey Ferguson
New Holland
ZF
»
Części zamienne Case IH 5140
»
Transmisje Case IH 5140
»
Obudowy osi Case IH 5140
Koła zębate skrzyni biegów Case IH
Skrzynie biegów Case IH
Dyferencjały Case IH
Wały zębate Case IH
Widełki zmiany biegów Case IH
Wały kardana Case IH
Wałki sprzęgłowe Case IH
Obudowy skrzyni biegów Case IH
Reduktory Case IH
Wały odbioru mocy Case IH
Tarczy sprzęgła Case IH
Synchronizatory skrzyni biegów Case IH
Łożyska wałeczkowe Case IH
Para przekładni stożkowych Case IH
Przystawki odbioru mocy Case IH
»
Obudowy osi Case IH 5140
Szukaj
(numer katalogowy, marka, model, część zamienna)
Kategoria
Nie znaleziono wyników dla tego zapytania
koła zębate skrzyni biegów
wały odbioru mocy
widełki zmiany biegów
obudowy skrzyni biegów
pompy sprzęgła
synchronizatory skrzyni biegów
wały zębate
para przekładni stożkowych
skrzynie biegów
wałki wyjściowe
wałki sprzęgłowe
łożyska oporowe
sprzęgła hydrokinetyczne
tarczy sprzęgła
dyferencjały
wały kardana
przystawki odbioru mocy
przednie mosty
wały pośrednie
łożyska wałeczkowe
obudowy osi
inne części transmisji
pokaż wszystkie
Kategoria pojazdu
traktory
ciągniki kołowe
pokaż wszystkie
Marka
Nie znaleziono wyników dla tego zapytania
AGCO
Case IH
956
1056
1255
5120
5130
5140
International
JX
JX 80
JX 90
MX
MX 285
MXM
MXM 120
MXU
Maxxum
Maxxum 130
Maxxum 145
Claas
Ares
Scorpion
David Brown
Deutz
D-series
Deutz-Fahr
Agrotron
DX series
Fendt
Fiat
Ford
5610
6600
6610
6640
7610
7700
8210
8340
8630
8730
E-series
L-series
TW
International
JCB
3CX
4CX
155
410
542-70
Fastrac
John Deere
6M
6R
3040
3130
6100
6115
6145
6155
6200
6210
6215
6300
6320
6400
6610
6620
6800
6900
7200
7400
7500
7700
7710
T-series
Lamborghini
Landini
Vision
Manitou
MT
Massey Ferguson
285
575
590
690
698
699
4255
5711
7719
7720
Matbro
McCormick
MC
Merlo
P-series
New Holland
L-series
LM
M-series
T-series
TD
TL
TM
TN
TS
TVT
SAME
Dorado
Rubin
Valmet
Valtra
S-series
T-series
Vredo
ZF
pokaż wszystkie
Lokalizacja
Szukaj w promieniu
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Polska
pokaż wszystkie
Cena
–
€
$
zł
Typ ogłoszenia
sprzedaż
bezpośrednio od producenta
leasing
kredyt
na raty
trade-in (rozliczenie w zamian)
wymiana
pokaż wszystkie
Dostępność
w magazynie
pokaż wszystkie
Rocznik
–
Brakuje Ci niektórych filtrów?
Zaproponuj zmianę
Rezultat:
-
pokaż
Rezultat:
1 ogłoszenie
Pokaż
1 ogłoszenie:
Obudowy osi Case IH 5140
Filtruj
Sortowanie
:
Data zamieszczenia
Data zamieszczenia
Od najdroższych
Od najtańszych
Rocznik - od najnowszych
Rocznik - od najstarszych
obudowa osi Case IH 5120, 5130, 5140, 5240 Obudowa tylnej osi 1341279c3, 1341230c3, 1 1341230C1 do ciągnika kołowego Case IH 5120
7
Obudowa osi Case IH 5120, 5130, 5140, 5240 Obudowa tylnej osi 1341279c3, 1341230c3, 1 1341230C1 do ciągnika kołowego Case IH 5120
1 200 €
≈ 5 273 zł
Obudowa osi
1341230C1
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Inne modele w dziale "Obudowy osi Case IH"
obudowa osi Case IH Mxm120, Mxm, Mxe Belka obudowy przedniej osi 87323738, 87652088 do ciągnika kołowego Case IH Mxm120, Mxm, Mxe
5
Obudowa osi Case IH Mxm120, Mxm, Mxe Belka obudowy przedniej osi 87323738, 87652088 do ciągnika kołowego Case IH Mxm120, Mxm, Mxe
1 050 €
≈ 4 614 zł
Obudowa osi
87323738
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Jak krótko opisałbyś nasz portal?
portal ogłoszeniowy ze sprzętem specjalistycznym
sprzedawca sprzętu specjalistycznego
producent sprzętu specjalistycznego
nie ma poprawnej odpowiedzi
Wybierz odpowiedź
obudowa osi Case IH Jx80, Jx90 New Holland Td80d, Td90d Belka obudowy przedniej osi 5156 5156372
6
Obudowa osi Case IH Jx80, Jx90 New Holland Td80d, Td90d Belka obudowy przedniej osi 5156 5156372
950 €
≈ 4 175 zł
Obudowa osi
5156372, 5156389, 47488688
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Case IH Obudowa osi przedniej 1255 XL, belka 4448302024, 4468461008, 3229119 do ciągnika kołowego Case IH 1255 Xl
10
Case IH Obudowa osi przedniej 1255 XL, belka 4448302024, 4468461008, 3229119 do ciągnika kołowego Case IH 1255 Xl
799 €
≈ 3 511 zł
Obudowa osi
4468461008, 4468461008A
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Case IH Obudowa osi przedniej New Holland Case T6, T6000, Maxxum 145 87555 87555903 do ciągnika kołowego
10
Case IH Obudowa osi przedniej New Holland Case T6, T6000, Maxxum 145 87555 87555903 do ciągnika kołowego
922 €
≈ 4 052 zł
Obudowa osi
87555903, 84181155
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH Mxu, Mxm New Holland Tm, seria TSA, belka obudowy osi przedniej 518 5182893 do ciągnika kołowego
4
Obudowa osi Case IH Mxu, Mxm New Holland Tm, seria TSA, belka obudowy osi przedniej 518 5182893 do ciągnika kołowego
700 €
≈ 3 076 zł
Obudowa osi
5182893
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH New Holland T6.180 Case Maxxum Belka obudowy przedniej osi 87633190 87555903
10
Obudowa osi Case IH New Holland T6.180 Case Maxxum Belka obudowy przedniej osi 87633190 87555903
922 €
≈ 4 052 zł
Obudowa osi
87555903
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Nie możesz znaleźć części?
Wyślij zapytanie teraz!
Zamów części
2
Obudowa osi Case IH Maxxum 130, obudowa tylnej osi Steyr, przekładnia stożkowa, nakrętka dyferencjału 473588 47358811 do ciągnika kołowego
1 €
≈ 4,39 zł
Obudowa osi
47358811
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH 5120, Mx, Mxc, Maxxum, Płyta obudowy tylnej osi 115707a1, A188586 1341232C1 do 5120
10
Obudowa osi Case IH 5120, Mx, Mxc, Maxxum, Płyta obudowy tylnej osi 115707a1, A188586 1341232C1 do 5120
650 €
≈ 2 856 zł
Obudowa osi
1341232C1
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH Mx And Mxc Rear Axle Housing 220169a1 220169A1 do ciągnika kołowego Case IH Mx Mxc
10
Obudowa osi Case IH Mx And Mxc Rear Axle Housing 220169a1 220169A1 do ciągnika kołowego Case IH Mx Mxc
650 €
≈ 2 856 zł
Obudowa osi
220169A1
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH Obudowa tylnej osi Cx100, Cx50, Cx60, Cx70, Cx90 254365a1, 254364 254365A1 do ciągnika kołowego Case IH CX100
4
Obudowa osi Case IH Obudowa tylnej osi Cx100, Cx50, Cx60, Cx70, Cx90 254365a1, 254364 254365A1 do ciągnika kołowego Case IH CX100
450 €
≈ 1 978 zł
Obudowa osi
254365A1, 254364A1
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH International 956, 1056 Obudowa środkowa tylnej osi 1280964c2, 1289 1280964C2 do ciągnika kołowego Case IH 956, 1056
10
Obudowa osi Case IH International 956, 1056 Obudowa środkowa tylnej osi 1280964c2, 1289 1280964C2 do ciągnika kołowego Case IH 956, 1056
730 €
≈ 3 208 zł
Obudowa osi
1280964C2
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi Case IH 5120 Obudowa tylnej połowy osi Rhs 1345724c2, 1345723c1, 1995230c1, 1345724C2 do ciągnika kołowego Case IH 5120
8
Obudowa osi Case IH 5120 Obudowa tylnej połowy osi Rhs 1345724c2, 1345723c1, 1995230c1, 1345724C2 do ciągnika kołowego Case IH 5120
650 €
≈ 2 856 zł
Obudowa osi
1345724C2
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
obudowa osi MX 285 87404249 do ciągnika kołowego Case IH MX 285
5
Obudowa osi MX 285 87404249 do ciągnika kołowego Case IH MX 285
1 000 USD
≈ 3 926 zł
≈ 893,40 €
Obudowa osi
87404249
Ukraina, Vinnytsia
TOV Kedron Mashyneri
Kontakt z dealerem
Rezultat:
1 ogłoszenie
Pokaż
Ceny za obudowy osi Case IH 5140
Obudowa osi MX 285 do ciągnika kołowego Case IH MX 285
Numer katalogowy: 87404249
893,40 €
Case IH Obudowa osi przedniej 1255 XL, belka 4448302024, 4468461008, 3229119 do ciągnika kołowego Case IH 1255 Xl
Numer katalogowy: 4468461008, 4468461008A
799 €
Obudowa osi Case IH 5120, 5130, 5140, 5240 Obudowa tylnej osi 1341279c3, 1341230c3, 1 do ciągnika kołowego Case IH 5120
Numer katalogowy: 1341230C1
1 200 €
Obudowa osi Case IH 5120, Mx, Mxc, Maxxum, Płyta obudowy tylnej osi 115707a1, A188586 do 5120
Numer katalogowy: 1341232C1
650 €
Obudowa osi Case IH Obudowa tylnej osi Cx100, Cx50, Cx60, Cx70, Cx90 254365a1, 254364 do ciągnika kołowego Case IH CX100
Numer katalogowy: 254365A1, 254364A1
450 €
Obudowa osi Case IH International 956, 1056 Obudowa środkowa tylnej osi 1280964c2, 1289 do ciągnika kołowego Case IH 956, 1056
Numer katalogowy: 1280964C2
730 €
Obudowa osi Case IH Jx80, Jx90 New Holland Td80d, Td90d Belka obudowy przedniej osi 5156
Numer katalogowy: 5156372, 5156389, 47488688
950 €
Obudowa osi Case IH Mxm120, Mxm, Mxe Belka obudowy przedniej osi 87323738, 87652088 do ciągnika kołowego Case IH Mxm120, Mxm, Mxe
Numer katalogowy: 87323738
1 050 €
Obudowa osi Case IH Mxu, Mxm New Holland Tm, seria TSA, belka obudowy osi przedniej 518 do ciągnika kołowego
Numer katalogowy: 5182893
700 €
Case IH Obudowa osi przedniej New Holland Case T6, T6000, Maxxum 145 87555 do ciągnika kołowego
Numer katalogowy: 87555903, 84181155
922 €
Popularne numery katalogowe
Obudowy osi New Holland 87555903
Obudowy osi New Holland 87404249
Obudowy osi Case IH 5156372
Obudowy osi Case IH 47358811
Obudowy osi Case IH 5156389
Obudowy osi Case IH 47488688
Obudowy osi Case IH 84181155
Obudowy osi Case IH 4468461008
Obudowy osi Case IH 87323738
Obudowy osi New Holland 5182893