Polska / polski
Zaloguj się / Rejestracja
Zaloguj się / Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie
Agroline
»
Części zamienne
»
Części zamienne New Holland
AP
Case
Case IH
Claas
Dronningborg
Fendt
Ford
John Deere
Massey Ferguson
ZF
»
Części zamienne New Holland TM
»
Hydraulika New Holland TM
»
Węże wysokociśnieniowe New Holland TM
Rozdzielacze hydrauliczne New Holland
Siłowniki hydrauliczne New Holland
Pompy hydrauliczne New Holland
Silniki hydrauliczne New Holland
Rurki hydrauliczne New Holland
Zbiorniki hydrauliczne New Holland
Silniki gerotorowe New Holland
Pompy zębate New Holland
Koła zębate skrzyni biegów New Holland
Łaczniki New Holland
Koła pasowe New Holland
Oblicowania New Holland
Silniki New Holland
Skrzynie biegów New Holland
Deski rozdzielcze New Holland
»
Węże wysokociśnieniowe New Holland TM
Szukaj
(numer katalogowy, marka, model, część zamienna)
Kategoria
rozdzielacze hydrauliczne
siłowniki hydrauliczne
silniki gerotorowe
pompy hydrauliczne
rurki hydrauliczne
węże wysokociśnieniowe
akumulatory hydrauliczne
inne części hydrauliki
pokaż wszystkie
Kategoria pojazdu
traktory
ciągniki kołowe
pokaż wszystkie
Marka
Nie znaleziono wyników dla tego zapytania
Atlas
AR
Berthoud
Case IH
Case
Challenger
Claas
Ares
Arion
Lexion
DAF
Deutz
Fendt
Fiat
Ford
Gates
Holmer
Jarraff
John Deere
6M
550
4730
6100
6105
6110 M
6115
7720
7730
7820
7830
7920
7930
8270 R
8295
8320
8335 R
8345 R
8370 R
8430
8530
W-series
Lamborghini
Manitou
Massey Ferguson
30
50
New Holland
L-series
LB
LB 115
NH
NH75
NH95
T-series
T6
T7
T7.030
T7.040
T7.200
TL
TM
TM 120
TM 130
TM 140
TM 155
TS
TS110
TS115
PTG
Ropa
SAME
Dorado
Silver
Valtra
N-series
ZF
Ålö
pokaż wszystkie
Lokalizacja
Szukaj w promieniu
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Polska
pokaż wszystkie
Cena
–
€
$
zł
Typ ogłoszenia
sprzedaż
bezpośrednio od producenta
leasing
kredyt
na raty
trade-in (rozliczenie w zamian)
wymiana
pokaż wszystkie
Dostępność
w magazynie
pokaż wszystkie
Rocznik
–
Brakuje Ci niektórych filtrów?
Zaproponuj zmianę
Rezultat:
-
pokaż
Rezultat:
1 ogłoszenie
Pokaż
1 ogłoszenie:
Węże wysokociśnieniowe New Holland TM
Filtruj
Sortowanie
:
Data zamieszczenia
Data zamieszczenia
Od najdroższych
Od najtańszych
Rocznik - od najnowszych
Rocznik - od najstarszych
wąż wysokociśnieniowy New Holland Zestaw rur układu kierowniczego do jednostek orbitalnych Tm120, Tm130, Tm140, Tm155 Orbital do ciągnika kołowego
9
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Zestaw rur układu kierowniczego do jednostek orbitalnych Tm120, Tm130, Tm140, Tm155 Orbital do ciągnika kołowego
55 €
≈ 241,20 zł
Wąż wysokociśnieniowy
Orbital unit Steering Pipes kit
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Inne modele w dziale "Węże wysokociśnieniowe New Holland"
wąż wysokociśnieniowy New Holland Fiat Ford L, M, 60, Tl, 35 Series L95 Przewód układu kierowniczego orbitalnego 1438-100819-111546071 do ciągnika kołowego
6
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Fiat Ford L, M, 60, Tl, 35 Series L95 Przewód układu kierowniczego orbitalnego 1438-100819-111546071 do ciągnika kołowego
70 €
≈ 307 zł
Wąż wysokociśnieniowy
1438-100819-111546071
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Jak krótko opisałbyś nasz portal?
portal ogłoszeniowy ze sprzętem specjalistycznym
sprzedawca sprzętu specjalistycznego
producent sprzętu specjalistycznego
nie ma poprawnej odpowiedzi
Wybierz odpowiedź
wąż wysokociśnieniowy New Holland Ts115a, Ts110, przewody cylindra kierowniczego Case Mxu 5199554, 5199552 do ciągnika kołowego
7
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Ts115a, Ts110, przewody cylindra kierowniczego Case Mxu 5199554, 5199552 do ciągnika kołowego
140 €
≈ 613,90 zł
Wąż wysokociśnieniowy
5199554, 5199552, 47123149, 82036364
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
3
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Wąż hydrauliczny Lb75, Lb115, Nh75tlb, Nh85tlb, Nh95tlb 85812157 do New Holland LB75, LB75CP, LB115, NH75TLB, NH85TLB, NH95TLB
20 €
≈ 87,70 zł
Wąż wysokociśnieniowy
85812157
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
wąż wysokociśnieniowy New Holland T7.200, T7, T6, T6000 Zawieszenie przedniej osi 87325469, 82029 do ciągnika kołowego T7.200
5
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7.200, T7, T6, T6000 Zawieszenie przedniej osi 87325469, 82029 do ciągnika kołowego T7.200
120 €
≈ 526,20 zł
Wąż wysokociśnieniowy
87325469, 82029212, 82035900, 82036782, 87359495
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
wąż wysokociśnieniowy New Holland T7030 Case Puma 200 Przedni układ zawieszenia, przewody, zestaw zaworów 873299 87329928 do ciągnika kołowego New Holland T7030
10
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7030 Case Puma 200 Przedni układ zawieszenia, przewody, zestaw zaworów 873299 87329928 do ciągnika kołowego New Holland T7030
395 €
≈ 1 732 zł
Wąż wysokociśnieniowy
87329928
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
3
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7040, T7000, T6, T7, kabel sterujący zaworem szpulowym 87308462 do ciągnika kołowego
60 €
≈ 263,10 zł
Wąż wysokociśnieniowy
87308462
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
Nie możesz znaleźć części?
Wyślij zapytanie teraz!
Zamów części
wąż wysokociśnieniowy New Holland T7.200, T6000, seria Case Puma, rura siłownika podnoszącego, wąż 875191 87519167 do ciągnika kołowego T7.200
4
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7.200, T6000, seria Case Puma, rura siłownika podnoszącego, wąż 875191 87519167 do ciągnika kołowego T7.200
90 €
≈ 394,70 zł
Wąż wysokociśnieniowy
87519167
Irlandia, Courtmacsherry
COURTMACSHERRY MACHINERY LTD
Kontakt z dealerem
wąż wysokociśnieniowy do hedera do zboża New Holland 760CG
12
Wąż wysokociśnieniowy do hedera do zboża New Holland 760CG
Cena na żądanie
Wąż wysokociśnieniowy
Dania, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kontakt z dealerem
wąż wysokociśnieniowy do kombajnu do zboża New Holland 760CG
15
Wąż wysokociśnieniowy do kombajnu do zboża New Holland 760CG
Cena na żądanie
Wąż wysokociśnieniowy
Dania, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Kontakt z dealerem
Rezultat:
1 ogłoszenie
Pokaż
Ceny za węże wysokociśnieniowe New Holland TM
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Fiat Ford L, M, 60, Tl, 35 Series L95 Przewód układu kierowniczego orbitalnego do ciągnika kołowego
Numer katalogowy: 1438-100819-111546071
70 €
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7.200, T6000, seria Case Puma, rura siłownika podnoszącego, wąż 875191 do ciągnika kołowego T7.200
Numer katalogowy: 87519167
90 €
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7.200, T7, T6, T6000 Zawieszenie przedniej osi 87325469, 82029 do ciągnika kołowego T7.200
Numer katalogowy: 87325469, 82029212, 82035900, 82036782, 87359495
120 €
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7030 Case Puma 200 Przedni układ zawieszenia, przewody, zestaw zaworów 873299 do ciągnika kołowego New Holland T7030
Numer katalogowy: 87329928
395 €
Wąż wysokociśnieniowy New Holland T7040, T7000, T6, T7, kabel sterujący zaworem szpulowym 87308462 do ciągnika kołowego
Numer katalogowy: 87308462
60 €
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Zestaw rur układu kierowniczego do jednostek orbitalnych Tm120, Tm130, Tm140, Tm155 do ciągnika kołowego
Numer katalogowy: Orbital unit Steering Pipes kit
55 €
Wąż wysokociśnieniowy New Holland Ts115a, Ts110, przewody cylindra kierowniczego Case Mxu 5199554, 5199552 do ciągnika kołowego
Numer katalogowy: 5199554, 5199552, 47123149, 82036364
140 €
Popularne numery katalogowe
Węże wysokociśnieniowe Case IH 47123149
Węże wysokociśnieniowe New Holland 5199554
Węże wysokociśnieniowe New Holland 5199552
Węże wysokociśnieniowe New Holland 82036364
Hydraulika New Holland 87308462
Węże wysokociśnieniowe New Holland 87329928
Węże wysokociśnieniowe New Holland 87519167
Węże wysokociśnieniowe New Holland 87325469
Węże wysokociśnieniowe New Holland 82029212
Węże wysokociśnieniowe New Holland 82035900