Heder do zboża John Deere 925F

John Deere 925F
7 129 €
Kontakt z dealerem
Oddzwoń
Heder do zboża John Deere 925F - Agroline
Heder do zboża John Deere 925F | Obrazek 1 - Agroline
Heder do zboża John Deere 925F | Obrazek 2 - Agroline
Interesuje Cię ogłoszenie?
Poprosić o dodatkowe zdjęcia
1/2
7 129 €
370 300 UAH
≈ 30 690 zł
Powiadom mnie, gdy cena się zmieni
Marka: John Deere
Model: 925F
Rocznik: 2000
Własna masa: 1 200 kg
Lokalizacja: Ukraina Kyiv8063 km to "United States/Columbus"
Numer w ofercie dealera: 201060100248
Data zamieszczenia: 17 sie 2026
Opis
Szerokość uchwytu: 7,6 m
Prędkość robocza: 7 km/h
Stan
Stan: używane
Dodatkowy opis
Kolor: zielony

Dodatkowy opis — Heder do zboża John Deere 925F

Flex Жниварка John Deere 925F (2000)
Ключові переваги:
Ширина захвату 7.6 м: дає змогу обробляти великі площі за один прохід, що економить час та зусилля.
Власна вага 1200 кг: забезпечує стабільність та надійність роботи на різних типах ґрунтів.
Робоча швидкість 4.5-7 км/год: можливість налаштування швидкості під різні умови та типи культур.
Тип Flex: дозволяє жатці адаптуватися до рельєфу поля, що покращує якість збору врожаю.
Виробництво в США: підтверджує високі стандарти якості та надійності.
Стан б/в: надає можливість отримати якісну техніку за доступною ціною.
Легкість у використанні: просте налаштування та експлуатація, що зменшує час на навчання операторів.
Сумісність з різними моделями тракторів: забезпечує універсальність у використанні.
Особливості
Технічні характеристики
Виробник: John Deere
Тип: Flex
Виробництво: США
Модель: 925F
Рік випуску техніки: 2000
Стан: б/в
Ширина захвату м: 7.6
Власна вага кг: 1200
Робоча швидкість км/год: 4.5-7
Чому варто придбати

Тип: Жниварка зернова
Виробництво: Імпортний
Poproś o dodatkowe informacje
Ważne
Opis został przygotowany przez sprzedającego. Prosimy o zweryfikowanie wszystkich informacji bezpośrednio u sprzedającego.
Jak bezpiecznie dokonać zakupu
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Sprawdź dealera

Jeśli zdecydowałeś się na zakup pojazdu w niskiej cenie, upewnij się że konwersujesz z prawdziwym dealerem. Dowiedz się czegoś więcej o właścicielu pojazdu. Jeden ze sposobów oszustwa – podać się za realnie istniejącą firmę. Gdy podejrzewasz oszustwo, zgłaszaj je w formularzu kontaktowym dla przeprowadzenia dodatkowej kontroli.

Sprawdź cenę

Zanim dokonasz zakupu, uważnie zapoznaj się z kilkoma ofertami sprzedaży, aby poznać średnią wartość wybranego modelu. Jeśli cena wybranej przez Ciebie oferty jest znacznie niższa od analogicznych ogłoszeń, warto się zastanowić. Znacząca różnica w cenie może świadczyć o ukrytych defektach lub o próbie oszustwa przez sprzedającego.

Nie kupuj pojazdu, którego cena znacznie różni się od średniej ceny za analogiczny sprzęt.

Nie zgadzaj się na płacenie zadatku za towar. W razie wątpliwości nie bój się pytać o szczegóły dotyczące ogłoszenia, poprosić o dodatkowe zdjęcia i dokumenty pojazdu. Sprawdzaj ich poprawność i zadawaj dodatkowe pytania.

Wątpliwy zadatek

Najbardziej rozpowszechniony typ oszustwa. Nieuczciwi sprzedawcy mogą prosić o wpłatę zadatku dla "rezerwacji" twojego prawa na zakup pojazdu. W ten sposób oszuści gromadzą duże kwoty i znikają, przestają odbierać telefon.

Taki typ oszustwa może składać się z:
  • Transfer zadatku na kartę
  • Nie wpłacaj zadatku bez dokumentów, które miały by potwierdzić przekazanie środków, jeśli podczas współpracy sprzedający wzbudza podejrzenia.
  • Transfer na konto "zaufanej osoby"
  • Podobna prośba powinna wzbudzić podejrzenia, prawdopodobnie konwersujesz z oszustem.
  • Transfer na konto firmy o podobnej nazwie
  • Bądź czujny, oszuści mogą maskować się pod znane firmy, wprowadzając nieznaczne zmiany do nazwy. Nie przesyłaj środków jeśli nazwa firmy wzbudza podejrzenia.
  • Podstawienie własnych danych do przelewu w fakturze realnej firmy
  • Zanim zrealizujesz płatność, upewnij się o prawdziwości podanych danych do przelewu i czy na pewno należą do tej firmy.
Znalazłeś oszusta?
Powiadom nas
Porady dotyczące bezpieczeństwa
Podobne ogłoszenia
7 557 € 392 600 UAH ≈ 32 540 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
5 809 € 301 800 UAH ≈ 25 010 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 6,1 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
7 633 € 396 500 UAH ≈ 32 860 zł
Heder do zboża
2002
Szerokość uchwytu 9,1 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
Zamów subskrypcję nowych ogłoszeń z tego działu
hedery do zboża John Deere rocznik: od 1997 do 2003
Klikając tutaj, zgadzasz się z naszą polityką prywatności i regulaminem.
15 750 € 818 400 UAH ≈ 67 830 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
8 370 € 434 800 UAH ≈ 36 040 zł
Heder do zboża
2002
Szerokość uchwytu 6,1 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 6,7 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
heder do zboża John Deere 930F heder do zboża John Deere 930F heder do zboża John Deere 930F
3
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 9,1 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 9,1 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 490 € 700 800 UAH ≈ 58 080 zł
Heder do zboża
2000
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
13 420 € 697 400 UAH ≈ 57 800 zł
Heder do zboża
1999
Szerokość uchwytu 6,7 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
10 830 € 562 700 UAH ≈ 46 630 zł
Heder do zboża
1999
Szerokość uchwytu 9,1 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
10 830 € 562 700 UAH ≈ 46 630 zł
Heder do zboża
1999
Szerokość uchwytu 9,1 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
heder do zboża John Deere 930F heder do zboża John Deere 930F heder do zboża John Deere 930F
3
13 880 € 721 300 UAH ≈ 59 780 zł
Heder do zboża
1999
Szerokość uchwytu 9,1 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
10 040 € 521 800 UAH ≈ 43 240 zł
Heder do zboża
1999
Szerokość uchwytu 9,1 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
16 150 € 838 900 UAH ≈ 69 530 zł
Heder do zboża
1999
Szerokość uchwytu 9,1 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
heder do zboża John Deere 625F heder do zboża John Deere 625F
2
7 512 € 390 200 UAH ≈ 32 340 zł
Heder do zboża
2004
Szerokość uchwytu 7,6 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem
5 087 € 264 300 UAH ≈ 21 900 zł
Heder do zboża
2001
Szerokość uchwytu 7,6 m Prędkość robocza 7 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Kontakt z dealerem